26 lut 2017

BLOG W REMONCIE
ZAPRASZAM WKRÓTCE :)

19 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam. A ja zapraszam do siebie na nowy blog www.kovu-nala.blogspot.com gdzie pojawił się pierwszy post :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie pojawił się Post nr 2 zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodaj swojego bloga na półkę ! http://poolkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest nadzieja że skończysz ten remont przed wakacjami? Ja je zaczynam 23 czerwca. Nadal będziesz dowawać rozdziały uzupełniające?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatniego dnia czerwca dodam parę rozdziałów początkowych, będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. W tym czasie będę również dodawać rozdziały uzupełniające. Dziękuję za komentarz :)

   Usuń
 6. Milele tyle czekałam na twoje dalsze losy. Wiemjedynie że masz złamane serce. Mewaga nieżyje pewno wszystkich stracisz .Może tak zakończyła wątek Yeye i Wivu . Huzuri zrobi jej coś czego ona nie przeżyję za zdradę. Yeye będzie rozpoczął i znów zakocha się w Milele. Ale to po pokonaniu Duary.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeju, nie miałam pojęcia, że są tu jeszcze jacyś stali czytelnicy. Minęło już tyle czasu, powoli patrzyłam, jak wiekszosc fanów odchodzi, a blogi o Królu Lwie idą w zapomnienie. Może dlatego nie miałam motywacji, by to skończyć.
   Wiesz czemu Twój komentarz tak mnie poruszył? Bo wypisałaś imiona postaci, wątki, w których uczestniczyli, co oznacza, że wszystko to pamiętasz, nawet gdy na tym blogu nie wisi ani jeden rozdział.
   Jestem tak potwornie na siebie wściekła, że próbowałam zacząć od nowa, a tak naprawdę porzuciłam to wszystko.
   Teraz jednak widzę, że są tu jeszcze stali czytelnicy, chociaż minęło już tyle czasu.
   Postaram się, naprawdę się postaram, by to jeszcze nie był koniec. Dziękuję Ci i Wam za to, że wciąż ze mną jesteście mimo tego, co zrobiłam.

   Usuń
 7. Mój ulubiony pisarza tak zrobił że przez chyba pół książki przyjaciele szukali tytułowego bohatera.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się, że wreszcie pojawił się rozdział. Obecny wygląd bloga to jest ostateczny czy roboczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie roboczy, dopiero pracuję nad nagłówkiem, kolorystyka i szablon najprawdopodobniej zostaną, natomiast nagłówek i tło będą bardziej w klimatach TLK :) Dziękuję Ci za komentarz <3

   Usuń
 9. A te wszystkie obrazy sama robisz? Jak tak to masz bardzo dobry program.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Które obrazy? Jeśli chodzi Ci o obrazki do rozdziałów, które kiedyś robiłam, to używałam gotowych szablonów, tzw. base.
   Teraz mam zamiar sama rysować obrazki do rozdziałów, również nagłówek chciałabym sama stworzyć.
   Od wielu lat korzystam naprzemiennie z dwóch programów - Photoshop CS6 i Paint Tool Sai.

   Usuń
 10. A te wszystkie obrazy sama robisz? Jak tak to masz bardzo dobry program.

  A moja opinia odnośnie lwiej straży brzmi : Serial jest wersją Animal planet dla dzieci. Ale rozwiązuje jedną zagadkę odnośnie Vitani. Zira mówi wyraźnie przy kionie:,, To moja córka Vitani i syn Kovu.

  OdpowiedzUsuń
 11. A motto zostanie takie same?

  OdpowiedzUsuń
 12. Udało mnie się zawitać na tym blogu sporo przed remontem i po długim czasie ociągania się (;P) przeczytać ostatni dotychczas rozdział głównej historii oraz ten o Zawadi. Na wcześniejsze niestety zabrakło czasu, czego bardzo żałuję, podobnie, jak tego, że nie czytałam ich od początku istnienia strony. Mam tylko pytanie: czy te publikowane teraz rozdziały będą znacznie różniły się od swoich pierwotnych wersji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będą się znacznie różniły, aczkolwiek w paru momentach zajdą istotne zmiany, ale postaci na pewno pozostaną takie same :) Jedynie pewne zdarzenia zostaną zmodyfikowane, aby nadać historii większego sensu. Także jeżeli ktoś czytał bloga wcześniej, to się pogubić nie powinien :)

   Usuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga, będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz :)